wtorek, 7 stycznia 2014

Soczewki kontaktowe EyeLove exclusive - recenzja gościnna :)


Witajcie :)
W październiku otrzymałam ( a właściwie mój brat ) nowe soczewki kontaktowe do wypróbowania :)

Otrzymaliśmy paczkę ze sklepu bezokularow.pl , która była bardzo starannie zapakowana :)


Brat otrzymał do przetestowania soczewki kontaktowe (miesięczne), oraz płyn z tej samej serii.


EyeLove Exclusive to nowoczesna miesięczna soczewka silikonowo-hydrożelowa. Stworzona po to, aby zaoferować tańszą alternatywę do najpopularniejszych soczewek na rynku nie ustępując im w żaden sposób jakościowo! Parametry EyeLove Exclusive i korzyści wynikające z jej użytkowania sprawiają, że w niczym nie ustępuje najlepszym soczewkom na rynku przy zachowaniu niższej ceny.

EyeLove Exclusive - dlaczego warto?

1. Filtry UV - EyeLove Exclusive posiada filtry UVB i UVA, które będą chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem. To jedna z niewielu soczewek silikonowo-hydrożelowych z wbudowanymi filtrami UV.

2. Asferyczna budowa poprawiająca jakość widzenia, zwłaszcza po zmroku lub w trudnych warunkach atmosferycznych (np. padający deszcz, jazda po zmroku samochodem). Nosząc EyeLove Exclusive zobaczysz widoczną poprawę widzenia w stosunku do innych najpopularniejszych soczewek o konstrukcji sferycznej.

3. Wysoka przepuszczalność tlenu (Dkt/t = 125) sprawia, że rogówka Twojego oka otrzyma nawet więcej tlenu niż potrzebuje. Koniec z zaczerwionymi oczami. Różnica będzie odczuwalna w szczególności w trudnych warunkach (np. klimatyzowanych pomieszczeniach).

4. Silikonowo-hydrożelowy materiał EyeLove Exclusive doskonale wiąże wodę bez konieczności stosowania dodatkowych preparatów nawilżających.

5. Duża elastyczność soczewki sprawia, że soczewka jest bardzo elastyczna co sprawia, że komfort użytkowania jest większy, a soczewkę bardzo łatwo zakłada się na oko.


Brat zużył już trzy pary tych soczewek i stwierdził, że są jednymi z lepszych, jak nie najlepsze dotychczas stosowane.

- są świetnie nawilżone, oko nie zasycha w ciągu dnia, a nawet po nocy - gdy nie ściągał ich ze względu na charakter wykonywanej pracy
- oczy nie były zaczerwienione i czy podrażnione pod koniec noszenia soczewek z opakowania
- bardzo wysoka jakość widzenia - ma się w nich jak to określił "dobrą ostrość" :)
- nie czuć ich na oku po założeniu


Płyn z tej samej serii również sprawdził się świetnie. Genialnie obmywał z osadów soczewki, a także nadawał się do zakrapiania oka w nocy, gdy brat pracował- w celu dodatkowego nawilżenia.


Podsumowując, są to świetne soczewki w dobrej cenie. Brat jest wymagającym użytkownikiem ze względu na swoje -10 i więcej na oczach (wada), a także na charakter nocnej pracy.

Sprawdziły się w każdych warunkach, nawet tych niekoniecznie pochwalanych- jak np. przenoszenie soczewki dłużej niż miesiąc (zagapił się, zapomniał kiedy założył, a nic nie uwierało:))

Poleca więc i Wam wypróbowanie tych soczewek, ja niestety już się na nie nie łapię , ponieważ lewe oko mam toryczne- a z tej firmy jeszcze soczewek dla astygmatyków nie ma.
Czekam więc... bo ciągle kupuję Biofinity, brat do tej pory też - ale te mówi,że lepsze, więc mu ufam i też bym chętnie wypróbowała propozycję od EyeLove :)

Obecnie trwa promocja w sklepie


Kupując produkty tej marki nie płacimy za wysyłkę :)


Pozdrawiam więc :)

4 komentarze:

 1. Mój narzeczony ma zamiar zakupić soczewki. Polecę mu te, które opisujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Soczewki to faktycznie dobra alternatywa dla okularów. Nie wszyscy dobrze czują się z okularami na sobie :) Widzę, że zarówno Twój brat jak i Ty też wolicie soczewki (nosisz Biofinity - wyczytane) ;) Ważne żeby znaleźć dla siebie złoty środek bo nie każdemu pasują soczewki tej samej marki, po prostu czasem trzeba sprawdzić :) Tutaj chodzi o komfort, a każdy ma inną wadę, inną wrażliwość :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Potwierdzam. Bardzo dobra cena, bardzo dobra jakość. Noszę już je 2 lata i nie wyobrażam sobie chodzenia teraz w okularach albo w soczewkach innej marki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Porównując je do Acuvue oasis jak wypadają, ma ktoś doświadczenie z tymi dwoma typami soczewek

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...